BACK AFTER THIS FKN CORONA POLITICAL THEATRE - HOPEFULLY SOON AND NOT IN A YEAR ;) Hi guys, I'm a young independent Czech girl with a lovely smile who is looking forward to your visit. I live in the city centre so it's easy to get to my apartment where we will have a great time!!! I also like to kiss and cuddle which makes the moment more intimate and special without any magic :) If you are looking for a discrete, good looking and intelligent neighbour girl then look no further. Spend time with me, you truly never forget!!! Just for information - I am a lovely sexy romantic girl, not a machine ;) … more BACK AFTER THIS FKN CORONA POLITICAL THEATRE - HOPEFULLY SOON AND NOT IN A YEAR ;)
Hi guys,
I'm a young independent Czech girl with a lovely smile who is looking forward to your visit. I live in the city centre so it's easy to get to my apartment where we will have a great time!!! I also like to kiss and cuddle which makes the moment more intimate and special without any magic :) If you are looking for a discrete, good looking and intelligent neighbour girl then look no further. Spend time with me, you truly never forget!!! Just for information - I am a lovely sexy romantic girl, not a machine ;)
☯ MY PHOTOS ARE COMPLETELY REAL!!! (If you don't believe me, just check the references ;)) But I look even much more better when you see me in reality ;)
☯ WHEN YOU CAN'T COME, PLEASE LET ME KNOW ABOUT THE CANCELLATION!
☯ When you are taking shower – USE THE SHOWER GEL (that should be automatic, but aparently it's not) which is prepared for you there! I like when we are clean and no stinking!!!
When I don't pick up the phone (I do not pick up hidden numbers), leave me a message, I'm busy! But as soon as I can, I reply to you, so wait for it!!!
If you'd like to surprise me, I love flowers, demi-sec champagne (many thanks to one of my clients :)), pizza or you can bring me any piece of some fruit or smoothies - I would really appreciate that; write a lovely review or leave me some tip :)
SERVICES:
I love oral sex, cuddling, being your GFE and especially I love if you gently lick my pussy. I'll be playing with you and teasing you all the time! My body is very hot and my pussy is very horny every time!! I am a sweet girl, so if you are looking for some hard sex, that is not for me ;)
PRICES:
quick one or only oral sex = 80€
30 min = 100€
45 min = 150€
1H = 200€
escort (outcall) = 400€ (plus taxi)
all night = 1 200€ (high quality companion)
☯ ORAL WITHOUT CONDOM AND KISSING ARE INCLUDED (not smokers)! ALSO CIM IS POSSIBLE, DON'T MISS THAT :)
EXTRA SERVICES:
golden shower = 20€
cum on tits (body) = 20€
snowballing = 30€
dildo (small) = 50€
rimming = 50€
prostate massage = 50€
☯ THE PRICES ARE NOT NEGOTIABLE, RESPECT IT!
I can't wait to meet you!!!
Your sweet Gabriella :)
SOME WORDS ABOUT ME:
Tuli itsekin käväistyä tänään lyhyellä visiitillä Gabriellan luona, kun kerran suosituksia oli enemmänkin jaettu. Aika nopeasti tuli fiilis että puoli tuntia ei riitä...
Ei olla turhaan kehuttu. Jos pitää naapurintyttömäisestä olemuksesta ja aika viimeisen päälle olevasta GFE meiningistä niin tämä tapaus menee kyllä aika kärkisijoille. GFE puolta ilmoituksessakin mainostetaan ja vielä todetaan suoraan että rajumpaa menoa hakevat voivat hakea sitä muualta. Rehellisyydestä kyllä iso plussa, ja vielä kun kuvatkin täsmäävät todellisuuteen hyvinkin tarkasti!
Meikäläiselle kokonaisuus kyllä natsasi todella hyvin. Aiemmat kirjoittajat eivät olleet myöskään väärässä siinä että keskusteluyhteys todella pelaa myös. Ensimmäistä kertaa tuli näissä hommissa fiilis, että tämän neidon kanssa olisi voinut lähteä jatkamaan small talkia vaikka kahville. Suosittelut lähtee ilman muuta!
Kävin Gabriellan luona ja voin suositella lämpimästi. Ihanan suloinen naapurintyttö. Kuvat on omat, mutta eivät tee täyttä oikeutta tytölle. Hoikka ja erittäin kauniskasvoinen tapaus. Kaikilta puolin ainakin minun makuuni.
Ulkoisten avujen lisäksi plussaa on myös erinomainen englanti ja keskustelutaito. Todella fiksu tyttö kyseessä. Ikäisekseen kypsiä ajatuksia ja näkemyksiä maailman menosta. Pelkkä juttelu samalla kauniita silmiä katsoen lämmittää sydäntä.
Käykää nyt ihmeessä piristämässä omaa päiväänne tämän suloisen neitokaisen seurassa. =)
Erittäin miellyttävä tapaaminen. Kuvat ovat omat ja tuoreet, vartalo on hoikka ja sopusuhtainen. Palvelut mitkä ovat saatavilla, löytyy ilmosta. Plussaa kiertueen aikataulun kertomisesta ja meiliosoitteesta, toivoisin käytännön yleistyvän... Tapaaminen oli kaikkinensa miellyttävä kohtaaminen, josta sain juuri sen mitä olin hakemassakin, lämpöä. Bonuksena yläselän ammattimainen käsittely. Thank you Gabriella for offering a relaxing moment to my life.
Aamuna mukava kokemus Gabrielasta.
Yhteyden otto onnistuu sähköpostilla helposti. Tyttö sopii erityisesti perhetytöistä pitäville. Sain kaikki haluamani palvelukset ja kiireettömän tunnin jälkeen oli kiva palata arkeen.
Duuni vei Tampereelle ja kun Gabriella siellä on niin olihan sitä tapaaminen sovittava. Stadissa otin ekalla kerralla puoli tuntisen ja Tampereella tunnin. Helsingissä koettu sai tänään vahvistuksen uudelleen ja fiilarit on tapissa vieläkin tätä kirjoitettaessa. Punertavahiuksinen ,hoikka, hyvällä englannilla varustettu tsekitär luulisi kiinnostavan myöskin Mansessa, mutta hiljaista on kuulemma ollut jostain syystä. Vahva suositus.
Gabriellasta on puhuttu paljon aiemmin ja monen tavoin päädyin samoihin johtopäätöksiin. Iloinen ja kaunis naapurintyttö, jonka seurasta ei tee mieli lähteä pois. Fiksu ja sanavalmis, joten vaivaannuttavia hiljaisia hetkiä ei touhujen keskellä pääse tulemaan. Maistuu monella tavoin hyvälle ja huolehtii itsestään selkeästi ulkoisesti ja sisäisesti. Minulle on oleellista, että hän on läsnä ja keskittyy minuun. Vaatii myös siisteyttä, joten ei tarvitse pelätä menevän jonkun epäilyttävän jälkeen paikalle. Aikojen sopiminen helppoa sähköpostilla ja sijainti aina hyvällä paikalla, ainakin Helsingissä. Kuvat ovat aidot, mutta ehkä hieman vanhat. Vuosien aikana kaunistunut entisestään ja uskon, että kaunistuu edelleen vuosien varrella.
Keho on luomua ja tuntuu erittäin pehmeältä ja suloiselta. Ei vaikuta ilmoituksen eikä kommenttien perusteella olevan kovakouraisten tai rajujen liikkeiden ystävä.
Koska ainakin minun onneksi on ollut hiljaisempaa, sain hyvin varattua hänet itselleni ja hyvään aikaan. Tälläkään kertaa käynti ei pettänyt. Ja jos onni käy, niin saatan käydä samalla visiittikerralla myös toistamiseen ellei joku viisaampi onnistu viemään aikoja edestäni.. Suosittelen varaamaan pikaisesti, koska enää muutama päivä.